mymeetingrooms.pl

Blog tematyczny o biznesie, finansach i marketingu

płacenie zegarkiem
Biznes

Płatności elektroniczne

Dzisiaj technologia posunęła się bardzo do przodu. Nowe urządzenia, możliwość kupowania przez internet czy nowe metody zapłaty. Tradycyjne płatności gotówką idą już w zapomnienie. Teraz każdy sklep, każdy przedsiębiorca posiada terminal, można go nawet spotkać na targowisku (co kiedyś było nie do pomyślenia!). Co sprawia, że chętniej odwiedzamy różne miejsca. Jednak czy wiedzieliście, że oprócz tradycyjną kartą można płacić telefonem, a nawet zegarkiem? Tak, płacenie zegarkiem, choć nowe na rynku, staje się coraz bardziej popularne. I nic w tym dziwnego, chociaż nie każdy wie o takiej możliwości, a ułatwia to wiele spraw! Dlatego każdy, kto kocha nowinki technologiczne, powinien, a wręcz musi! zapoznać się z tematem.
Mieliście kiedyś sytuacje, gdzie zapominaliście wziąć do sklepu portfel? Albo telefon? Czasami chyba każdemu w pośpiechu zapomniało się wziąć tych rzeczy. Zegarka nigdy nie zapomnicie, ponieważ zawsze macie go przy sobie! Już w większości smartwatch jest właśnie opcja płacenia, więc dlaczego z niej nie korzystać? Przecież trzeba ułatwić sobie już i tak skomplikowane życie.
Macie za duże rzeczy przy sobie? Nie macie wolnej ręki? Więc teraz będzie koniec z długim szukaniem portfela w torebce, albo niepotrzebnym włączaniem mnóstwa funkcji w telefonie, aby nim zapłacić. Gdyby każdy skorzystał z tej opcji, prawdopodobnie skrócilibyśmy również czas oczekiwania w kolejce.
Płatności odtąd staną się jeszcze prostsze i jeszcze szybsze. Nie wierzysz? Sam się przekonaj! A gwarantuję, że już inaczej płacić nie będziesz.

Przeczytaj więcej na BIGMEDIA