Tutaj jesteś

Biurowe dystrybutory do wody z filtrem

2 marca 2023 Zakupy dystrybutory wody

Firmy, które zwracają dużą uwagę na kwestie ekologiczne coraz częściej decydują się na dystrybutory bezbutlowe. Z czego wynika ich popularność?  Dowiedz się, jaki dystrybutor do swojego biura wybrać i jakie korzyści przyniesie i jego zakup!

Jak działa dystrybutor do wody?

Dystrybutory do wody zapewniają łatwy dostęp do wody pitnej. To ekologiczne rozwiązanie pomaga również w zmniejszeniu ilości odpadów plastikowych. W dłuższej perspektywie stanowi oszczędność dla pracodawcy, który może zaoszczędzić dzięki ograniczeniu zakupów wody butelkowanej.

Dystrybutor do wody filtruje i mineralizuje wodę, dzięki czemu jest ona zdrowa, w 100% czysta i bogata w składniki pozytywnie działające na organizm (np. wodór). Nowoczesne nablatowe dystrybutory bez butli, to urządzenia elektryczne, które dostarczają wodę gotową do przygotowania różnego typu napojów, zarówno zimnych, jak i gorących. Dystrybutor z przyłączem do sieci elektrycznej potrafi więc grzać i chłodzić wodę. W większości tego typu urządzeń znajdują się wbudowane pojemniki, dlatego nie ma potrzeby martwić się o podłączanie ich do sieci wodociągowej. Ważne, aby w tego typu dystrybutorach wody została zastosowana separacja wody nalewanej oraz już tej gotowej. 

Woda nalewana z dystrybutora może być wzbogacona o wodór. Wodór sprawia, że organizm lepiej przyswaja wodę, a co za tym idzie jest szybciej i skuteczniej nawodniony. Jak wiadomo nawodnienie organizmu jest podstawą zdrowia, ale i urody. Warto więc dbać o zarówno o ilość przyjmowanych płynów, jak i ich jakość.Co jednak sprawia, że woda z dystrybutorów jest krystalicznie czysta? Odpowiedzią na to pytanie jest wieloetapowy system filtracji, który skutecznie oczyszcza wodę poprzez zastosowanie procesów odwróconej osmozy.  Zadbaj o siebie i swoich pracowników.

Zastosowanie bezbutlowych dystrybutorów wody

Pracodawcy doskonale zdają sobie sprawę nie tylko z obowiązku zapewnienia pracownikom wody, do picia, ale także tego, że jej jakość może wpłynąć na ich samopoczucie i wydajność. Z tego powodu dystrybutory wody – w szczególności z funkcją mineralizacji – cieszą się coraz większą popularnością we wszelkich biurach i zakładach pracy, restauracjach, czy miejscach użytku publicznego. Pozytywne następstwa picia przefiltrowanej i namineralizowanej wody sprawiły, że dystrybutory są coraz częściej stosowane również w domach i mieszkaniach. Mamy tu na myśli przede wszystkim modele nablatowe, które za sprawą swoich mniejszych rozmiarów doskonale odnajdują się w warunkach kuchennych. Ucieszy to w szczególności dekoratorów wnętrz i osoby, zwracające uwagę na jak najmniejszym zużyciu plastiku.

Jaki dystrybutor do wody wybrać?

Każde przedsiębiorstwo staje przed koniecznością zapewnienia swoim pracownikom wody pitnej. Przyzwyczailiśmy się już do widoku klasycznych dystrybutorów z ciężkimi, plastikowymi butlami. Jednak gdy stoimy przed wyborem – dystrybutor butlowy i bezbutlowy z pewnością warto postawić na ten drugi. Mają one wiele zalet, a niewątpliwie największą z nich jest to, że całkowicie uniezależniają firmę w zakresie dostępu do wody pitnej. Nie musimy już więcej polegać na dostawach wody w butlach.

Na rynku jest wiele urządzeń, które różnią się ceną, funkcjonalnością i jakością wykonania. Dystrybutor do wody jest sprzętem, który posłuży nam długie lata, dlatego warto dokładnie rozważyć, który model wybrać. Nie zawsze najtańszy model okazuje się najlepszy. Miejm na uwadze, że jest to produkt na lata, a dodatkowo jego zadaniem jest dostarczanie czystej i bezpiecznej wody pitnej. Dlatego w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na zastosowany system filtracji – czy jest on na tyle skuteczny, aby zapewnić czystą i zdrową wodą. W drugiej kolejności należy zwrócić uwagę na dostępne funkcjonalności urządzenia. Mineralizacja wody, opcja podgrzewania, schłodzenia – to bardzo praktyczne funkcje. Zwróćmy uwagę, w ilu temperaturach możemy przygotować wodę. Woda gorąca, zimna, w temperaturze pokojowej, do kawy, mleka, miodu czy herbaty – wszystkie te opcje są niezwykle pomocne zarówno w zastosowaniu domowym, jak i biurowym. Kluczowe jest także dobranie pojemności zbiorników do realnych potrzeb biura lub zakładu. 

Jeżeli nie mamy zbyt dużo przestrzeni w pomieszczeniu socjalnym czy kuchni, warto postawić na kompaktowe urządzenie. Kupując dystrybutory do wody z filtrem zwróć uwagę także na ich parametry. Niezwykle ważna jest wydajność filtra, pojemność pojemnika, zasilanie, wymiary, waga urządzenia, czy też ciśnienie robocze. Wzbogacanie wody o wodór jest szczególną zaletą, zwłaszcza w biurach i zakładach pracy, ponieważ jak wiadomo dobre nawodnienie zdecydowanie wpływa na skupienie i jakość pracy. Wodór jest także antyoksydantem, który działa regenerująco na komórki i przeciwzapalnie. Zadbaj o swoich pracowników i zapewnij im najlepszej jakości napoje. Bądź też eko! Korzystanie z bezbutlowego dystrybutora przekłada się na mniejsze zużycie butelek plastikowych. 

Redakcja mymeetingrooms.pl

Nasi redaktorzy to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy z pasją tworzą treści na temat biznesu, finansów, marketingu, e-commerce i zakupów. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych, rzetelnych i inspirujących artykułów, które pomagają naszym czytelnikom w rozwijaniu swoich przedsięwzięć i podejmowaniu świadomych decyzji. Każdy z naszych redaktorów posiada szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w swoich dziedzinach, co pozwala nam oferować wysokiej jakości porady i informacje. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i śledzimy najnowsze trendy, aby być na bieżąco z innowacjami i zmianami w świecie biznesu i marketingu. Dzięki temu możemy zapewnić naszym czytelnikom dostęp do aktualnych i użytecznych treści.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Czym wyróżnia się filtr do oczyszczacza Daikin?