mymeetingrooms.pl

Blog tematyczny o biznesie, finansach i marketingu

leasing samochodu używanego
Finanse

Leasing samochodu używanego – co warto wiedzieć?

Jak pozyskać nowe auto do swojej firmy? To pytanie zadają sobie przedsiębiorcy prowadzący działalność transportową, której flota aut musi zostać rozbudowana.

Leasing samochodu używanego – czy warto?

 

Jak wiadomo, leasing samochodu to doskonała opcja dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla dużych firm takich jak spółki. Każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą może skorzystać z opcji leasingu i stać się faktycznym posiadaczem wysokiej klasy auta marki Volkswagen. Auta te goszczą światowych rynkach od wielu lat i znane są z wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności. Jak wiadomo, kupno auta nowego z salonu obecnie jest ciężkie do zrealizowania, nie tylko dlatego, że pojazdy te są stosunkowo drogo. Od wielu miesięcy dostęp do nowych aut jest ograniczony, ponieważ podaż jest niższa niż popyt. Jest to spowodowane brakiem niektórych części, w szczególności tych związanych z elektroniką. Chcąc pozyskać wysokiej jakości auto dla swojej firmy, warto przemyśleć leasing samochodu używanego.

VW FS – co to jest?

Volkswagen Financial Services to firma, która od lat świadczy usługi przedsiębiorstwom, które potrzebują aut. Każdy, kto chce stać się posiadaczem auta marki Volkswagen, powinien jak najszybciej zapoznać się z ofertą firm VW FS, po to, aby móc dowiedzieć się jakie koszty miesięczne należało będzie ponieść. Niezależnie od tego, czy ma być to auto przystosowane do prac budowlanych, bus, czy też pojazd stricte przeznaczony dla pracowników z działu przedstawicielstwa handlowego, można być pewnym tego, że samochody te spełniają wszelkie standardy. Z usług firmy skorzystała ogromna grupa ludzi. Część z tych osób powraca po zakończonej umowie i leasinguje kolejne auta. Dostępne w ofercie auta to pojazdy, które są używane, jednakże ich stan jest bardzo dobry, co pozwala na eksploatacje ich przez kolejne lata. Leasing samochodu używanego to rozwiązanie, które jest idealne dla firm, które rozpoczynają swoją działalność. Zakup nowego czy używanego auta za gotówkę wiążę się z ryzykiem, ponieważ przedsiębiorca mógłby w pełni pozbyć się swojej poduszki finansowej. Chcąc uniknąć takiego biegu wydarzeń, najlepiej jest skorzystać z oferty firmy, która oferuje auta używane. Rata takiego leasingu jest odpowiednio niższa, co pozwala zachować płynność finansową, co jest szczególnie ważne w tych trudnych czasach. VW Financial Services to profesjonaliści, którzy służą pomocą każdemu przedsiębiorcy. Stosunkowo niski wkład własny oraz niska rata to główne zalety leasingu samochodu używanego.